OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej
w Mszanie Górnej

Rok szkolny

Dyscyplina

Rodzaj zawodów

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

2013/2014

Biegi narciarskie

Mistrzostwa Polski

III

Klaudia Kołodziej

Narciarstwo biegowe

Puchar Polski

I

wygrane trzy biegi

Biegi narciarskie

Mistrzostwo Województwa

I

drużynowo

Lekka atletyka

Mistrzostwa Powiatu

II

drużynowo

Lekka atletyka

1000m

Mistrzostwa Powiatu

III

Przemysław Ogiela

Lekka atletyka

4x100

Mistrzostwa Powiatu

II

Tenis stołowy

Mistrzostwa Powiatu

II

Izabela Talarek

2012/2013

Biegi narciarskie

Mistrzostwa Województwa

III

Klaudia Kołodziej

Piłka nożna

Mistrzostwa Powiatu

III

Biegi przełajowe

sztafeta

Mistrzostwa Powiatu

III

Lekka atletyka

Mistrzostwa Województwa

III

Sztafeta szwedzka

Tenis stołowy

Mistrzostwa Powiatu

IV

Izabela Talarek

Tenis stołowy

Mistrzostwa Powiatu

VI

Izabela Talarek

Gabriela Talarek

2011/2012

Biegi przełajowe

Mistrzostwa Powiatu

II

Sabina Banik

2010/2011

Biegi narciarskie

Mistrzostwa Polski

III

Sztafeta: Natalia Grabiec

Sabina Banik

……

Biegi przełajowe

Mistrzostwa Powiatu

I

Natalia Grabiec

Sabina Banik

Kamil Wojtyczka

2009/2010

Biegi narciarskie

Mistrzostwa Województwa

I

Kamil Pajdzik

Biegi narciarskie

Mistrzostwa Województwa

II

Jolanta Piekarczyk

Biegi narciarskie

Mistrzostwa Polski

III

Sztafeta: Jolanta Piekarczyk

Zofia Guzara

Edyta Kaim

Biegi przełajowe

Mistrzostwa Wojewódzkie

V

Sztafeta dziewcząt

2008/2009

Narciarstwo biegowe

Mistrzostwa Polski

I

Sztafeta: Jolanta Piekarczyk

Anna Rucka

Patrycja Wąchała

Narciarstwo biegowe

Mistrzostwa Polski

III

Patrycja Wąchała

Narciarstwo biegowe

Mistrzostwa Województwa

I

Patrycja Wąchała

Jolanta Piekarczyk

Narciarstwo biegowe

Mistrzostwa Województwa

II

Kamil Pajdzik

Anna Rudzka

Narciarstwo biegowe

Mistrzostwa Województwa

III

Zofia Guzara

Biegi przełajowe

Mistrzostwa Województwa

I

Sztafeta: Jolanta Piekarczyk

Anna Rudzka

Paulina Kołodziej

Zofia Guzara

Edyta Kaim

Natalia Grabiec

2007/2008

Biegi przełajowe

Mistrzostwa Województwa

III

Anna Rucka

2006/2007

Biegi narciarskie

Mistrzostwa Województwa

I

drużynowo

Biegi narciarskie

Mistrzostwa Województwa

I

Patrycja Wąchała

Jolanta Piekarczyk

Biegi narciarskie

Mistrzostwa Województwa

II

Natalia Zasadni

Dorota Zapała

Grzegorz Łabuz

Biegi narciarskie

Mistrzostwa Województwa

III

Anna Rucka

Zofia Guzara

Biegi przełajowe - sztafety

Mistrzostwa Województwa

I

Dorota Zapała

Joanna Krzysztof

Marzena Kulig

Anna Rucka

Natalia Zasadni

Paulina Kołodziej

Jolanta Piekarczyk

2005/2006

Biegi przełajowe

Mistrzostwa Powiatu

I, II

Beata Grzędziak

Sabina Gunia

Biegi narciarskie, sztafety

Mistrzostwa Polski

I

Beata Grzędziak

Sabina Gunia

Weronika Gucia

Lekka atletyka

Mistrzostwa Województwa

III

Beata Grzędziak

2004/2005

Koszykówka

Mistrzostwa Powiatu

III

dziewczęta

Biegi sztafetowe

Mistrzostwa Województwa

I

Natalia Pulka

Małgorzata Złydaszyk

Beata Grządziak

Sabina Gunia

Renata Kuczaj

Agnieszka Kuczaj

2003/2004

Narciarstwo biegowe

Mistrzostwa Województwa

I

drużynowe Mistrzostwo

Piłka koszykowa

Mistrzostwa Powiatu

II

chłopcy

Biegi sztafetowe

Mistrzostwa Województwa

II

Chłopcy, dziewczęta

2002/2003

Narciarstwo biegowe

Mistrzostwa Województwa

I

drużynowe Mistrzostwo

2001/2002

Narciarstwo biegowe

Mistrzostwa Polski Młodzików

IV

Monika Napora

Narciarstwo biegowe

Mistrzostwa Polski Młodzików

III

Małgorzata Sroka

Paulina Sroka

Anna Ogiela

Monika Napora

Koszykówka

Mistrzostwa Powiatu

II

Indywidualne Biegi Przełajowe

Mistrzostwa Powiatu

II

Monika Napora

Indywidualne Biegi Przełajowe

Mistrzostwa Powiatu

III

Anna Kołodziejczyk

Sztafetowe biegi przełajowe

Mistrzostwa Województwa

II

Piotr Kita

Grzegorz Kubik

Stanisław Mysza

Piotr Mackiewicz

Zbigniew Pałka

Lekka Atletyka

Mistrzostwa Powiatu

I

Komenza Maciej – sprint i skok w dal Iwona Pajdzik - 100m i 300m oraz sztafety

2000/2001

narciarstwo biegowe

Mistrzostwa Polski Młodzików

I

Małgorzata Sroka

Koszykówka

Mistrzostwa Powiatu

II

Indywidualne Biegi Przełajowe

Mistrzostwa Powiatu

I

Stanisława Kubik

Indywidualne Biegi Przełajowe

Mistrzostwa Powiatu

II

Anna Ogiela